środa, 9 lipca 2014

Dziecięce

Drugą kolekcją, którą planowałam i którą udało się zrealizować jest kolekcja pocztówek dziecięcych (= na okoliczność narodzin), z myślą także o chrztach. Chciałam jednocześnie, by były uniwersalne - by można je  wysłać komuś na urodziny, przyczepić do lodówki czy postawić na komodzie. Tak jak poprzednie - z tyłu są gładkie, z przodu wykończone matem.


Błogosławieństwo Aarona - najpiękniejszy tekst z życzeniami kiedykolwiek napisany. Jest w nim wszystko to, czego można człowiekowi życzyć. Nic nie stracił na swojej aktualności, bardzo ekumeniczny i ponadczasowy. Pocztówki w wersji typowo kobiecej/dziewczęcej (z kwiatami) oraz bardziej uniwersalnej, pomyślanej pierwotnie dla chłopca (z wieńcem z liści).


Tekst z Księgi Przysłów trafił mnie jak piorunem kiedyś na Pinterest. Pomyślałam, że jest genialny, ponieważ zawiera w sobie siłę i wypycha do przodu. Jest dynamiczny, pociągający, łagodny i jest kwintesencją kobiecości. 


Ojciec powiedział to do swojego Syna ponad 2000 lat temu i mówi to dzisiaj do każdego. Bo każdy jest wybrany i umiłowany, to jakby akt strzelisty Boga w kierunku człowieka. Nie pozostawia wątpliwości co  do kwestii wartości człowieka.

Kolekcja powstała w 3 językach - oprócz polskiego wersja angielska i niemiecka (bez jednej pocztówki) - do obejrzenia na facebooku.

Kartki  dostępne są stacjonarnie w poznańskiej kawiarni "Sweet Surrender" (w sierpniu jadą na wakacje i kawiarnia będzie zamknięta - proszę mieć to na uwadze :)). Jeżeli chodzi o dostępność online, ciągle szukam dla nich miejsca dobrego - jak tylko jakieś się znajdzie, niezwłocznie poinformuję. Można oczywiście zamawiać u mnie bezpośrednio - kontakt.malska@gmail.com.
Do każdej kartki przynależy koperta z papieru typu KRAFT, wydrukowane są na kartonie 300g oraz wykończone folią matową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz